Přirozená změna

Možná vás ani nenapadlo, že to je vůbec možné a přitom to mění životy...

... a o čem je tedy vlastně řeč? Doprovázená pouť - objevování krás okolo i uvnitř nás.

Jedná se o méně obvyklou, přesto prastarou, generacemi ověřenou formu sebepoznání či osobní trans-formace.

Již v dávných dobách lidé putovali na různá místa spirituálních rituálů či významná energetická místa v přírodě. Přírodní národy mají své přechodové i cyklické rituály. Pobytem v přírodě hledají své životní vize. Působení v přírodě je samo o sobě ozdravné.

Doprovázená pouť na tyto staré a osvědčené vzorce navazuje a zapojuje do celého procesu současné poznatky z intuitivní terapie, moderní techniky vědomého koučinkupsychohygieny a moudrého osobního rozvoje s důstojnou lidskou tváří.

Jedná se tak o osobní či skupinové transformační procesy odehrávající se v přírodě a přirozené způsoby, jak poznat sám sebe a nalézat stěžejní odpovědi či podněty k zásadním rozhodnutím v průběhu našeho života.

Už vás nebaví chodit stále po doktorech či léčitelích od jednoho k druhému bez evidentního výsledku? Pojďme spolu do lesa a podíváme se na vše ze zcela jiné perspektivy. Sami tak poznáte, ale především ucítíte a prožijete na vlastní kůži ten rozdíl. Seznamte se s osobními zkušenostmi těch, jenž skutečně udělali první krok a získali, co potřebovali >> ZDE <<

Neváhejte a vkročte do nové dimenze vlastního poznání. Nebudete rozhodně litovat.

1 položek celkem
Vesely pruvodce
Doporučujeme
ZDARMAZDARMA
2.222 Kč

Individuální doprovázená pouť s empatickým průvodcem. Násobky půl dne dle přání klienta v nespolehlivější ozdravovně jménem klidná příroda.

JV-DP