Přirozená změna

1 položek celkem
Vesely pruvodce
Doporučujeme
ZDARMAZDARMA
2.100 Kč

Individuální doprovázená pouť s empatickým průvodcem. Násobky půl dne dle přání klienta v nespolehlivější ozdravovně jménem...

JV-DP

Možná vás ani nenapadlo, že to je vůbec možné a přitom to mění životy...

... a o čem je tedy vlastně řeč? Doprovázená pouť - objevování krás okolo i uvnitř nás.

Jedná se o méně obvyklou, přesto prastarou, generacemi ověřenou formu sebepoznání či osobní trans-formace.

Již v dávných dobách lidé putovali na různá místa spirituálních rituálů či významná energetická místa v přírodě. Přírodní národy mají své přechodové i cyklické rituály. Pobytem v přírodě hledají své životní vize. Působení v přírodě je samo o sobě ozdravné.

Doprovázená pouť na tyto staré a osvědčené vzorce navazuje a zapojuje do celého procesu současné poznatky z intuitivní terapie, moderní techniky vědomého koučinkupsychohygieny a moudrého osobního rozvoje s důstojnou lidskou tváří.

Jedná se tak o osobní či skupinové transformační procesy odehrávající se v přírodě a přirozené způsoby, jak poznat sám sebe a nalézat stěžejní odpovědi či podněty k zásadním rozhodnutím v průběhu našeho života.

Už vás nebaví chodit stále po doktorech či léčitelech od jednoho k druhému bez evidentního výsledku? Pojďme spolu do lesa a podíváme se na vše ze zcela jiné perspektivy. Sami tak poznáte, ale především ucítíte a prožijete na vlastní kůži ten rozdíl. Seznamte se s osobními zkušenostmi těch, jenž skutečně udělali první krok a získali, co potřebovali >> ZDE <<

Neváhejte a vkročte do nové dimenze vlastního poznání. Nebudete rozhodně litovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení