Doprava a platba

Zboží, které si u nás vyberete, vám s radostí doručíme díky služeb Zásilkovny po celé Česko-Slovenské republice nebo s i přehledem do celé Evropy.

MOŽNOSTI DORUČENÍ ZBOŽÍ:

Zasilkovna_logo_WEB_nove

Osvědčené, z více než 4.000 výdejních míst v celé ČR a SR a expresní doručení na vámi vybranou pobočku Zásilkovny tzv. Z-Point. Po uložení zásilky na výdejním místě vám přijde SMS s výzvou k vyzvednutí zásilky. Zdarma prodloužení úložní doby až na 3 týdny.

Nejspolehlivější doručení na vámi zvolenou adresu. Tato služba je realizována prostřednictvím dopravního partnera - DPD (ČR) a GLS (SK). Jde tak o nejkvalitnější poměr cena/výkon za dopravu. Zboží k vám dorazí o D+2 navíc od našeho podání. Možnost online sledování zásilky včetně mailové a SMS notifikace o doručení.

DOPORUČUJEME!

 VÝDEJNÍ MÍSTO: l Z-POINT l NA ADRESU
Cena objednávky l Převodem či online platba l Převodem či online platba
0 - 4000 Kč do ČR l 75 l 125
0 - 4000 Kč do SR l 115 l 185
nad 4000 Kč v ČR i SR l ZDARMA l ZDARMA
Evropa a další vybrané země l dle možností l  od 190 Kč

                                                                                                            * všechny ceny dopravy jsou včetně DPH a balného 


ZPŮSOBY PLATBY ZBOŽÍ:

Prevodem_FioStandardním mezibankovním převodem ZDARMA, nejčastěji realizováno pomocí elektronického bankovnictví na náš účet vedený u Fio banky: 2901486617/2010, IBAN: CZ3120100000002901486617, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jako variabilní symbol, prosím, vždy použijte číslo vaší objednávky. 

DOPORUČUJEME! 


online_platbyOnline platby GoPay platební brány ZDARMA. Jedná se o online bankovní převod se zpracováním v reálném čase, dále o online platby platebními kartami VISA či MasterCard. Vždy budete ihned informováni o realizaci proběhlé platby emailem.  

 

  


U objednávek zboží, které je skladem, garantujeme u všech způsobů dopravy odeslání maximálně do 2 pracovních dnů.  

V případě jakékoliv potřeby či pomoci s nákupem nás neváhejte kontaktovat na tel: +420 603 771 167 nebo mailem na adrese: ozon@ozon.cz.

Za celý tým přejeme příjemný nákup a pevné zdraví!  OzonCZ_logo