Hodnocení obchodu

5,0 118 hodnocení
5
116x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
RP Avatar autora Renáta Pavlíková | 15.10.2021
Jsem velice spokojená jak s obchodem, tak i s produkty s ozonem. Objednávka vždy velmi rychle vyřízena, zboží kvalitně zabaleno a rychle doručeno. Všem mohu obchod i výrobky doporučit. "Děkuji Vám, že jste".
JV Avatar autora Jirka Veselý (Administrátor) 15.10.2021
Děkujeme moc, jsme mile potěšení a věříme, že i díky našim ozonových produktům bude Vaše zdraví opět brzy v plné síle a přirozené vitalitě.
JT Avatar autora Juray Turcan | 2.10.2021
Manzelka ma dlouhodoby problem s pokozkou a veskere pripravky co pouzila nepomohli. O Vasem produktu se docetla na internetu. Po pouziti vaseho produktu behem jednoho mesice se jeji stav zlepsil. Ted me zada objednat Vas produkt znovu.
NK Avatar autora Nela Kolomazníková | 1.10.2021
Tento obchod můžu jen doporučit! Velmi rychlé dodání, výborná komunikace, zboží kvalitně zabaleno. Děkuji za tento skvělý přístup.
LK Avatar autora Lenka Kavalcová | 29.9.2021
+ rychlé vyřízení objednávky, všechny potřebné informace na jednom místě

VZ Avatar autora Vojtěch Zábojník | 28.9.2021
Děkuji za kladné vyřízení a požadavek na úpravu zboží. Velice operativní přístup! Doporučuji Ozonátor i Ozonovou kosmetiku - vše slouží jak má být.
JV Avatar autora Jirka Veselý (Administrátor) 28.9.2021
To nás samozřejmě těší a jsme moc rádi, že naše produkty vskutku napomáhají kvalitativně měnit vaše zdraví k plné spokojenosti.
HH Avatar autora Hana Hejduková | 6.9.2021
rychlé dodání, vynikající produkty
DL Avatar autora Dana Lacinová | 9.8.2021
Ano, zboží přišlo rychle a bylo kvalitně zabaleno
HF Avatar autora Hana Filipová | 24.5.2021
Já můžu jen chválit - produkty i rychlost dodání, kvalitu zabalení apod. A přidávám příklad využití z minulého týdne: byla jsem nepozorná a zavadila jsem rukou o dřevěné zahradní křeslo. Velká tříska cca 12 mm mi zajela pod nehet. Všude krev, statečně jsem vytáhla třísku a jakmile jsem přestala vidět hvězdičky, vzala jsem z lednice ozonovou mast a nabrala jsem si ji pod nehet. Bolest ustupovala a druhý den ráno jsem si všimla, že dráha třísky je pod nehtem velmi dobře vidět, ale žádná bolest, zánět či zarudlé místo. Jako by se nic nestalo. K tomu nelze nic dodat. Jen mě mrzí, že informace o produktech se šíří pouze formou doporučení a málokterý lékař ví, o co jde. Mnozí by byli bez práce ... Děkuji Filipová
JV Avatar autora Jirka Veselý (Administrátor) 24.5.2021
Opět děkujeme za milé sdělení a plně souhlasíme, že na ozonové produkty včele s Ozon FULL-OXY se lze vždy 100% spolehnout.
ER Avatar autora Eliška Rokytová | 21.5.2021
Tuto společnost mi doporučil kamarád, který se ozonem zabývá už několik let. Jelikož mám akné (je mi 31, ale s tím, co mám na obličeji vypadám na 15). Objednala jsem si na vyzkoušení OzonOil. Věřím, že mi pomůže, díky tomu kamarádovi vím, že ozonová kosmetika opravdu pomáhá, že Ozon "léčí". Dodání obchodem bylo docela rychlé, určitě objednám znovu.
Avatar autora Lenka Šibravová | 16.5.2021
Na doporučení kolegyně z práce , když už jsem si nevěděla rady z atopickým exémem na krku a obličeji , jsem si sadu od Vás objednala ... exém je po týdenním používání pod kontrolou .Manželovi se vyklubal vnější hemoroid a již při druhé aplikaci pocítil velké zlepšení . Velice děkuji za úžasný výrobek a 100% jsem nenakupovala naposledy .
JV Avatar autora Jirka Veselý (Administrátor) 16.5.2021
Jsme moc rádi, že naše ozonové produkty standardně uspokojily veškeré vaše potřeby a hlavně pomohly tam, kde opravdu měly :) Jde o naší zlatou střední sadu - Ozon body balm, FULL-OXY cream a Lip balm. Těšíme se opět při další objednávce.
Avatar autora Monika Červená | 13.5.2021
Velmi ráda hodnotím nejenom obchod, ale také produkty. Konkrétně díky ozonovým mřížkám jsem pře několika lety díky velmi váženému panu Veselému nepřišla o nohu a před pár měsíci mi zcela zhojili čerstvou hnisající jizvu po císařském řezu. Jsem moc ráda, že v rodině Veselých zůstala tato "ozonová" tradice v prodeji těchto produktů zachována a nenakupuji zde naposledy. Rychlost dodání naprosto super.
JV Avatar autora Jirka Veselý (Administrátor) 13.5.2021
Je nám velkou ctí být tu stále také i pro vás. Těší nás, že když je vskutku třeba, naše ozonové produkty všechny rány zhojí a zacelí. Děkujme moc a těšíme se opět při další příležitosti.
ZB Avatar autora Zdeněk Brůna | 18.4.2021
+ bezproblémovost a rychlost

LM Avatar autora Lucie Matoušková | 14.4.2021
Výborná komunikace. Doporučuji.
AP Avatar autora Antonín Pusztai | 10.4.2021
+ pohodlný nákup

MB Avatar autora Martin Bláha | 1.3.2021
Díky a poděkování za perfektní přístup a reakce na požadavky na úpravu zboží. Velice operativní a ochotné služby!
JV Avatar autora Jirka Veselý (Administrátor) 13.5.2021
Děkujeme, je nám ctí a potěšením. Nutno jen podotknout, že se jednalo o individuální úpravu ozonové sady s celotělovým ozonovým vakem přímo na míru a specifické přání zákazníka.
JH Avatar autora Jiří Huml | 24.2.2021
Spokojený. Děkuji.
NK Avatar autora Natalya Kadatskaya | 3.2.2021
Velmi spokojená, mohu doporučit, rychlé vyřízení. Děkuji.
JV Avatar autora Jirka Veselý (Administrátor) 4.2.2021
Děkujeme, jsme moc rádi a je vidět, že jste vsadila na jistotu, ve vašem případě Ozon FULL-OXY antimicrobial, tak ať vám dlouho a dobře slouží.
MH Avatar autora Milena Hájková | 3.2.2021
Velmi rychlý obchod, doporučuji.
JC Avatar autora Jana Cívková | 2.2.2021
Objednávala jsem poprvé. Byla jsem velmi spokojena příjemným jednáním a rychlou odezvou obchodu. Doporučuji! Jana
PV Avatar autora Petra Vaníčková | 23.1.2021
Moc děkuji, za zodpovězení dotazů, komunikaci a zaslání krému, který pomohl!
JV Avatar autora Jirka Veselý (Administrátor) 25.1.2021
Rádo se stalo, taky nás moc těší, že jste vsadila na jistotu a plně důvěřovala procesu zahojení. Je vidět, ze na FULL-OXY je zkrátka vždy 100% spoleh.