Některá méně známá využití ozonového koncentrátu FULL-OXY

Začíná podzim a tím i sezona nachlazení, rým a viróz.

Krémem FULL-OXY lze snadno, třeba pomocí vatových tyčinek vymazat nosní dírky. Pokud se na to myslí včas, rýma jako mávnutím kouzelného proutku odejde. Protože většinou dýcháme nosem, tak část ozonu se v neškodné koncentraci dostane do průdušek a podpoříme tak i naše plíce.

Uziti_FULL-OXY_v_ustech

Velké a přínosné použití krému FULL-OXY je při problémech v dutině ústní.

Začínající a akutní záněty 

  • Záněty dásní - gingivitidy
  • Záněty podpůrných tkání zubu - parodontitidy
  • Poškození slizniční tkáně - mukozitidy
  • Záněty sliznice - stomatitidy
  • Potíže při prořezávání zubů - dentitio difficilis
  • Afty, opary apod.

Pravidelné potírání krčků zubů a dásní vás ochrání před paradentózou spolehlivě. Chce si jen zvyknout na zvláštní chuť ozonu v ústech. Chuť i pach zanícených dásní je však o mnoho horší. Dobrou práci odvede i přidat vitamín Q 10.


"Doslova zázračný zmizík na ložiska mikrobiálního kožního zánětu! Takže to jde i bez kortikoidů :-)" Zdenka Kunčická


Zachrana_pokozky

Prověřená ochrana a regenerace pokožky

Profesionální kuchaři mne naučili, že při postříkání kůže olejem a okamžitém natřením krémem FULL-OXY nedojde k tvorbě puchýře, což je jinak při teplotě rozpáleného oleje zcela běžné.

Natření pokožky v místě poštípání komáry apod. je nadmíru dobrá prevence proti infekcím, které začínají být čím dále rozšířenější a velice nebezpečné. Přibývá onemocnění z jižních krajů, které nejsou vůbec jednoduché a léčba a prevence sterilizaci pokožky v místě vpichu je výborná možnost, jak těmto onemocněním předejít. Seznam přenášených chorob se stále zvětšuje. Podobný postup platí i při přisátí klíštěte. Po šetrném odstranění stačí ránu jen potřít krémem FULL-OXY.

Důležité je včasné ošetření u diabetiků při poranění kůže třeba při stříhání nehtů, kde starší lidé nemají již tak jemnou motoriku ani ohebnost, zvláště u stříhání nehtů na nohou. Navíc někdy špatně i vidí. Zde pak často může dojít k drobnému poranění s fatálními důsledky. Ošetření krémem FULL-OXY je zde pak nezbytné.

Sami jste již jistě mnoho aplikací vyzkoušeli např. při akné, drobném poranění v přírodě, v domácnosti nebo třeba i ve své dílně.

Nicméně jsem pevně přesvědčen, že krém FULL-OXY byl vždy víc než dobrým pomocníkem ať v podobě krému nebo antimikrobiálního přípravku.


"Výborné hojivé účinky na rány, poranění, akné." Petr Malínek


Další vřele doporučená aplikace na nosní sliznici včetně odůvodnění najdete pak >> ZDE <<

Autor: MUDr. Milan Veselý

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení