Ozonová přírodní kosmetika v mládí ochrání a ve stáří omladí

Ozonová kosmetika je vyvinutá pro zvýšenou ochranu a regeneraci pokožky, zatížené znečištěným ovzduším nejen v městských aglomeracích a zvýšenou fyzickou zátěží a stresem. Smog, prach, kouř, UV záření to je odvrácená stránka života ve městě. Zhoršené ovzduší zatěžuje pokožku, která je pod neustálým tlakem a musí se stále bránit. Pokožka je podrážděná, tenčí, zarudlá, citlivá. Objevuje se více pigmentových skvrn a rychleji stárne. Těsné oblečení omezuje důležité povrchové dýchání. Takto přetížená pokožka je náchylná na povrchní drobná zranění s následnou infekcí. Toto vše se pak kumuluje při mnoha nemocech, kde kůže hraje významnou roli detoxikace. Nejvýrazněji se tyto problémy pak projeví u diabetiků. Pro tuto skupinu má ozonová kosmetika být základní péčí v prevenci. Tato řada je tak pro ně svými vlastnostmi nezastupitelná. 

Ozon_O2-O3


"Kvalitní produkt, kůže opravdu po něm je velmi jemná, pružná, svěží, doporučuji." Milada Hronková


Nezapomínejme i na základní ošetření pleti a tím je běžné čištění. Bez očisty není pokožka schopna zregenerovat a posílit svoji funkci ochranné bariery. Spousta nečistot ve vzduchu je dvacetkrát menší než póry a nečistoty se tak mohou dostat hluboko do kůže a následně i do našeho těla. Čištění je proto zcela zásadní. Proto jsme vyvinuli mýdlo, které splňuje všechny nové poznatky v péči o pokožku našeho celého těla.
Ozonová kosmetika je charakteristická tím, že používá stabilizovaný aktivní kyslík - ozon, někdy také známý jako trikyslík. Stabilizace je tak dokonalá, že produkty vydrží beze změn mnoho let. Tento předpoklad je nutný pro testy stability celé kosmetiky. Ozonizovaný olivový olej FULL-OXY je použit v procentech a hraje tak  mezi dalšími použitými látkami významnou roli. Jde o zcela základní látku v této kosmetice, která jinak používá ty nejlepší přírodní suroviny dostupné na trhu.
Ozonizované oleje mají dle kosmetické legislativy "SKIN CONDITIONING". Vlastnosti ozonu O3 jsou: okysličení, antimikrobiální schopnost, deodorace a detoxikace. Zrychlení regenerace na základě zvýšení energetické bilance je také pro stav naší pokožky klíčový. Ozon proniká i do hlubokých struktur pokožky a čistí a okysličuje i tam, kam jiné krémy nedosáhnou. Žádná jiná látka není tak komplexně účinná. V našem těle bílé krvinky produkují ozon a ten je nejsilnější zbraní našeho imunitního systému. Nejde tak o látku tělu cizí. Zkušenosti vychází ze stavu léčení diabetických komplikací ozonem. Bylo potřeba aplikovat ozon i na pokožku ve stavu krému, a tak vznikly produkty ozonové kosmetiky.

Nádhernou svěžest, energii, čistotu a vůni přírody po letní bouřce, takový pocit zažije i vaše pleť díky nové řadě ozonové přírodní kosmetiky

Dnes je zvykem mít spoustu krémů. V podstatě na každou část těla jiný. My jsme vyšli vstříc především těm, kteří preferují kvalitní a komplexní péči o svoje tělo, ale nechtějí mít poličku plnou všemožných lahviček a kelímků. Zkrátka tak podporujeme čistý a jednoduchý přístup ve stylu Wash & Cure, kde stačí se omýt a ošetřit pokožku plnohodnotným krémem.
Proto jsme nabídku zredukovali a výsledkem toho jsou inovativní osvědčené receptury unikátních ozonových produktů včetně ucelené knižní publikace na dané téma.

Ozonova_kosmetika_O3

Mýdlo je ve dvou variantách. Tělové a intimní. Zde je přeci jenom v péči malý rozdíl. Mýdla neobsahují tenzidy, sulfáty, jako SLS (Sodium lauryl sulfate) a také prakticky nepění. Klasické šampony obsahují detergenty a příliš se neliší od přípravků na mytí nádobí. Přírodní mýdlo s ozonem výborně čistí a podporuje regeneraci. Tělové mýdlo je dobré vetřít do pokožky těla i hlavy, zesílí se tím účinek. V případě vlasů se posílí vlasové cibulky a vlas bude silnější.


"Stal se mou každodenní potřebou." Hana Filipová


Balzám na tělo s ozonem je doopravdy jeden a je míněn na celé tělo, tzn. i na obličej, ruce a nohy. Na obličej lze použít jako denní i noční krém dle předchozích zvyklostí. Můžete ho vzít na dovolenou a ošetřit pokožku celého těla třeba po slunění, nebo po práci na zahradě ošetřit svoje ruce. V péči o znavené nohy sami poznáte jeho efekt. Ozon přispívá svým antimikrobiálním efektem. Makadamiový a jojobový olej udržují lipidický ochranný film pokožky v optimální kondici. Squalene hydratuje. Výtažek z řasy podporuje syntézu kolagenu a tím napomáhá jejímu zpevnění. Je vhodný i jako ochrana nohou při nošení neprodyšné obuvi, nebo rukou při používání gumových rukavic. Chrání před nakažením plísněmi a bakteriální infekcí. Jeho vlastnosti ocení jak ženy tak muži, ale je velmi oblíbený i v péči batolat a dětí.

Autor: MUDr. Milan Veselý

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení