Doprovázená pouť

Doporučujeme
Značka: Jirka Veselý
ZDARMAZDARMA
Vesely pruvodce
2.222 Kč 2.222 Kč bez DPH
Na vyžádání

Individuální doprovázená pouť s empatickým průvodcem.

Násobky půl dne dle přání klienta v nespolehlivější ozdravovně jménem klidná příroda.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Očistné lázně pro naše tělo i mysl

Chtěli byste strávit půlden, celý den, dva či více v té nejmoudřejší, milující a vždy konejšivé náruči Matky Přírody? Netroufáte si na to zcela sami? Nevadí, stačí si objednat spolehlivého a zkušeného průvodce na vaší cestě do nitra vlastní krajiny, vnitřní i vnější, fyzické i metafyzické. Najděte si čas konečně sami na sebe, zastavení, rekapitulaci i plánování, zhodnocení předešlého i budoucího, stávající i nové možnosti a životní výzvy i osudové příležitosti.

Pojďme se zkontaktovat a vykročit na cestu plnohodnotného a trvalého zdraví, radosti, hojnosti, lásky, volnosti, tvořivosti, svobody a prosperity na všech úrovních. Pohodlnou chůzí s nohami pevně spojenými se Zemí, hlavou volně a hluboce dýchající v Nebesích, přitom srdcem ve středu naší bytosti pocítíme silné volání naší podstaty díky životodárné a obohacující Přírodě.

Nadmíru nečekaně úspěšná forma sebereflexe s možností uzdravení jak fyzického stavu, tak především mentálního. Neb většinou vše začíná pouhou myšlenkou, slovem, akcí podpořené daným činem a záhy dojde k jisté somatizaci ve vztahu k našemu tělu.

Už jste vyzkoušeli téměř vše a stále bez konkrétního výsledku? Odborníci, doktoři, specialisté a experti si neví rady, či vás každý posílá od jednoho k druhému? Vykročte již ze všední reality a dopřejte si čas jen pro Sebe, zasloužíte si to. Jste to jen vy, na kom světu nejvíc záleží.

Dostanete tak plnou dávku vitální energie, možnosti a vhledy různých řešení, jasný směr pro vaše další kroky, inspiraci, motivaci a plnou podporu během celého intenzivního procesu. Výstupem pak jsou nejen vaše silné dojmy, ale zejména osobní prožitky, nabité zkušenosti a odhodlání ke kýžené změně.

 

Jak to celé probíhá se lze dočíst ZDE >>

Nedílnou součástí doprovázené poutě je i vlastní příprava >>

Vyjádření předchozích absolventů a osobní reference najdete ZDE >>


Metoda doprovázené pouti vychází z poznání, že každý člověk je jedinečným expertem na svůj životní příběh a díky empatickému přístupu a nadhledu nezávislého průvodce dokáže objevit svůj osobní zdroj, z kterého může dále čerpat.

Na společné pouti přírodou můžeme uvidět to, co jsme neviděli roky života. Takovou sílu má doprovázená pouť.

Komu jsou doprovázené poutě určeny:

Pro všechny, kdo chtějí ve svém životě něco změnit, o(d)/pustit či se ponořit do něčeho nového.
Doprovázené poutě jsou vhodné pro každého, kdo nechce a nepotřebuje klasickou terapii, ale:

•  potřebuje si ujasnit momentální životní situaci a blízkého bezprostředního okolí
•  nachází se v nějakém zlomovém období (profesní směr, osobní křižovatky, životní etapy, změny v rodině či stavu, projektu, zdraví atp.)
  nalezení svého potenciálu, osobního daru, popř. poslání a jeho uplatnění
  naplnění a realizace svých snů a cílů
  nalezení a znovu objevení osobní vize
  nalezení nové inspirace, vyšších cílů
  spojení se sebou samým, procítění JEDNO-ty
  zastavení se v běhu života, nadhled nad proběhlým životním obdobím
  prevence a zamezení procesu vyhoření osobnosti a předčasné degradace organismu
  touha po osobním rozvoji a možnosti růst
  životní prosperita na všech úrovních

Průvodce svou činnost praktikuje od školních let, ale veřejně se jí věnuje od r. 2015.

Bližší seznámení s jeho životní cestou najdete ZDE >>

Doplňkové parametry

Kategorie: Přirozená změna
? Poutník (klient): Vypráví příběh, sdílí myšlenky, pocity, emoce, témata a situace
? Průvodce (doprovázeč): Naslouchá za slovy a mezi řádky, empaticky vnímá souvislosti, vzniklé situace a pocity. Sleduje a vhodně upozorní na synchronicity okolní krajiny v celém procesu, spojuje pomyslné body klientova života do smysluplné křivky a předkládá ji k nahlédnutí z nové, celistvé perspektivy. Používá techniky dle potřeb poutníka.
? Příroda (Matka Země): Působí svou přirozenou ozdravnou silou, pomáhá v nalezení vnitřního klidu, v procítění energie. Zrcadlí momenty příběhu. Ukazuje možné cesty.
? Fyzický pohyb (chůze): Uvolňuje svalové napětí a postupně se tak uvolňují mentální a duševní procesy. Člověk hlouběji dýchá, čímž okysličuje mozek a nechává spontánně prostor svému podvědomí.
? Emoční paměť (prožitky): Prožitky na pouti se ukládají do emoční paměti. Nejsou to teoretická slova, jsou to prožitky. Nepracujeme na úrovni racia, ale na úrovni emocí.

Vědomá tvorba, pozornost a záměr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: