Ozonový vak na obě nohy

ZDARMAZDARMA
Ozonový vak na obě nohy O3
4.800 Kč 3.967 Kč bez DPH
Skladem v centrálním skladě (ČR)

Odstranění zápachu, plísní, bakterií a virů z chodidel a prstů.  

Pečujte o své nohy přírodně. Doplňte svůj ozonový generátor o vak na obě nohy, který se stane šikovnou pomůckou v jednoduché a účinné péči o nohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozonový vak na nohy zdravá pokožka za pár minut denně

Pokud vás trápí problémy s plísněmi, bakteriemi či zápachem nohou a nezabírají vám žádné tradiční metody léčby, vyzkoušejte domácí ozonovou terapii. Připojením vaku na obě nohy na generátor ozonu začnete s léčbou, která je přírodní a nezatěžuje organismus.

Ozonový vak na nohy byl speciálně navržen na tyto problémy. Na vývoji se podíleli lékaři a odborníci z oblasti péče o nohy. Proto si můžete být jisti jeho spolehlivostí a funkčností.

Na bakterie, diabetickou nohu, kousnutí hmyzem…

  • Ozon působí pozitivně na prokrvení nohou, dezinfikuje a podporuje proces hojení, aktivuje detoxikaci a zpomaluje stárnutí.
  • Šetrně likviduje bakterie, viry, houby nebo plísně infikující otevřenou ránu.
  • Je řešením při potížích spojených se syndromem diabetické nohy.
  • Aktivní kyslík hojí popáleniny a rány způsobené kousnutím hmyzem.
  • Ozon léčí gangrény, záněty a revmatoidní artritidy, otoky, kožní potíže a ekzémy dolních končetin.
  • Vak na nohy s ozonem tak výrazně ulevuje od žilních onemocnění nohou (křečové žíly, bércové vředy) a lymfatických otoků dolních končetin.

Ozonovy_vak_OV5


Podrobný popis vaku na obě nohy

Pro domácí použití, které pomáhá a léčí bez zatížení těla

Všestranně pozitivní účinky ozonu si poslední dobou získávají stále větší pozornost. A to také u odborníků, kteří se zabývají výhradně péčí o nohy. Proto samotné ozonátory doplňují užitečným příslušenstvím, jakým je i vak na obě nohy.  

Lékaři a odborníci dokázali, že ozon jako silné oxidační činidlo výrazně pomáhá při likvidaci plísní, bakterií a virů, které se tvoří zejména na chodidlech. Ozon je současně účinné východisko při řešení potíží spojených se syndromem diabetické nohy.

Obě nohy zároveň jako v bavlnce

Nespornou výhodou vaku na obě nohy (na rozdíl od vaku na jednu nohu) je, že blahodárné účinky ozonu dopřáváte zároveň oběma nohám. Při relaxaci, četbě nebo například při sledování televize současně pečujete o obě nohy.

Bezpečný provoz s pomocí uhlíkového filtru

Ozonátor produkuje ozon, které se shromažďuje ve vaku nohy. Jeho dalšímu šíření však zabraňuje uhlíkový filtr, který mění ozon na kyslík. Do vzduchu se nedostanou žádné škodliviny, a proto je používání přístroje jednoduché a bezpečné.

Bezpečnost úniku ozonu z vaku během ozonizace nohou byla úspěšně testována v certifikované laboratoři ITC ZLÍN. Koncentrace chemických škodlivin dle Zákona č. 258/2000 Sb. O ochraně veřejného zdraví v platném znění nařízeni vlády č. 361/2007 Sb., kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci, příloha č. 2 část A: Seznam chemických látek a jejich přípustné expoziční limity (PEL) a nejvyšší přípustné koncentrace (NPK-P).

Zachovejte si zdravé nohy. Dovybavte svůj generátor ozonu o šikovný vak na obě nohy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro generátory ozonu
? Vyrobeno v: ČR
Technické údaje vaku: model: Ozonový patentovaný vak na obě nohy OV5
Typ filtru / počet: uhlíkový, výměnný / 1 sada
Váha vaku: 0,2 Kg
Rozměry vaku (Š x H x V): 40 × 45 × 35 cm
Obvod otvoru pro každou nohu: 45 cm
Materiál tkaniny: KORTEXIN
Příslušenství / počet: ventilační podložka / 1
Max koncentrace uvnitř vaku: 182 ppm
Max koncentrace ve vzdálenosti 2 cm od filtru vaku: 0,06 ppm

1. Odborné posouzení ozonových vaků

2. Ozonový vak OB-7 - dezinfekce bot

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SH Avatar autora | 13.6.2020
Účelový výrobek, má jednoduché použití. Kvalita je perfektní. Funguje jak má. Kdo takový vak potřebuje a má k dispozici generátor ozonu s napojením pro hadičku, bude s tímto vakem spokojen